O nama

Od 2001. godine u okviru Katedre za kineziologiju djeluje i Sportska udruga Filozofskog fakulteta.

Udruga je osnovana u cilju organiziranja, promicanja ,razvitka i unapređenja cjelokupne sportske aktivnosti svih studenata, profesora i djelatnika, s namjerom prezentiranja ugleda Filozofskog fakulteta u gradu Zagrebu, Republici Hrvatskoj i šire.mali logo

S ponosom možemo reći da naši/e studenti/ice nastupaju u 23 različita sporta sa 39 ekipa, kao i naši djelatnici, koji sudjeluju u nekoliko sportskih rekreativnih sadržaja (plivanje, nogomet, košarka, fitness, stolni tenis, rekreativno vježbanje uz glazbu, yoga, rolanje, skijanje, jedrenje, planinarskopješačke ture.).Radujemo se vašem dolasku na Fakultet. Želimo vam uspješan i kvalitetan put prema ostvarenju cilja te očekujemo da nam se pridružite kako biste tijekom studija održali dobru tjelesnu formu.